NE İŞ YAPARIZ ?

1916 yılında Aydın Söke de küçük bir tesisatçı mağazasıyla başlayan Tuntaş A.Ş. serüveni 2000' li yıllarda 4. kuşağının yönetiminde tesisat sektörünün önemli bir sanayi kuruluşu olarak devam etmektedir

Isıtma ve sıhhi tesisat sektörü için boru, vana ve ekleme parçaları üreterek satışlarını arttıran firma, her daim yeniliklerin öncüsü olmak için sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip etmektedir.

Türkiye ve yurtdışında bir marka haline gelen DEMAT ürünleri, en gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Üretim öncesi sektördeki ihtiyaçların takibi ve buna uygun yatırımların gerçekleşmesini, üretim sonrası kalite kontrollerinin ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin sağlanmasını temel prensibleri olarak gören şirket toplamda 150 çalışanı ile sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Şirketimizin bir parçası olmak ister misiniz ?

İNSAN KAYNAKLARI

Misyonumuz

Yüksek motivasyonlu ve odaklanmış profesyonellerden oluşan bir ekip çalıştırarak müşterilerimize üstün kalite ve uygun fiyat sunmada yeni etik ve mükemmellik standartları belirlemek.

Vizyonumuz

Servis kalitesinden ödün vermeden bölgesel genişlemeyi sürdürmek ve ülke çapında tüm bölgelere bu hizmeti ve sektörün talep ettiği ürünleri doğru ve zamanında müşterilerimize sunabilmektir.

Aramak istediğiniz ürünü yazın....